Věrnostní program

Co je to nákupní společenství Cashback world (dále jen CBW)?

CBW je mezinárodní nákupní společenství. Každý se může zdarma a nazávazně zaregistrovat a stát se částí této celosvětové sítě. Výhoda pro všechny členy je v tom, že získají z každého nákupu, který učiní u některé z partnerských společností, rabat, který je jakožto cashback převeden na osobní konto. Přihlásit k výhodám je možné zde: https://cbw.to/r616zx

Jak funguje CBW?

CBW partnerské společnosti poskytují členům rabaty. Prostřednictvím spojení mnoha spotřebitelů se vytváří vyšší nákupní síla, čímž partnerské společnosti docílí vyšších obratů, protože CBW členové je přednostně vyhledávají díky podstatné výhodě těchto rabatů.


Jaké výhody má CBW člen?

Základní princip zní: Z každého nákupu peníze zpět. Protože všichni denně nakupujeme a kunzumujeme, je členství v CBW ze zásady novou a jednoduchou formou, jak při nakupování ušetřit peníze, resp. zlepšit svůj rozpočet.

Konkrétní výhody při každém nákupu přes jsou:

  • 1-5% Cashback, plus další rabaty – Shopping points (Získá rabatové výhody při nákupech u partnerských společností. Celkový rabat přitom závisí na konkrétní partnerské společnosti. 1-5% představuje okamžitou výhodu (Cashback), k tomu se přidávají zbytkové rabaty (Věrnostní výhody).

Zastoupeny jsou téměř všechna odvětví na celém světě (např. potraviny, benzinky, sport, móda, stavebniny, kosmetika, služby všeho druhu, nábytek atd.).

Aktuálně existují čtyři druhy nakupování, při kterých CBW členové mohou uplatnit své výhody:

Cashback online obchody

CBW členové si mohou vybavit své nákupy 24 hodin denně z pohodlí svého domova, v tisících mezinárodních CBW online obchodech. Při tomto druhu nakupování se nákup zaeviduje, rabat partnerské společnosti se zúčtuje a v dalším kroku se připíše z toho vyplývající částka Cashback. Přihlaste se jednuduše na www.cashbackworld.net.

Partnerské společnosti na Cashback Card

Cashback Card je karta výhod, která slouží k evidenci sumy nákupu a výpočtu výhod, které z toho vyplývají. Je akceptována téměř v celé Evropě množstvím partnerských společností, mezi nimiž jsou i velké koncerny.

Partnerské společnosti na originální poukázky

S originálními poukázkami partnerských společností mohou Lyoness členové své nákupy zaplatit stejně jako s penězi v hotovosti. Poukázky je možno získat v příslušné myWorld kanceláři a u samostatných prodejních míst poukázek nebo si je člen může objednat telefonicky, online nebo písemně.

e Voucher

S e Voucherem mohou členové využívat výhody dokonce i přes Smartphone, chytrý mobil. Každým dnem přibývají partnerské společnosti, které společně umožňují členům CBW tuto inovativní možnost nakupování nejen v ČR, ale i dalších zemích.


Child & Family, Greenfinity Foundation

Lyoness se od svého založení v roce 2003 velmi rychle vyvíjel a vytvořil mezinárodní síť, postupně se přidaly další skupiny v různých odvětvích: Cashback solution, White Label solution, Lyconet marketer, Lyco Air, Cashback world. Možnosti při nakupování jsou neomezené, a to z hlediska jednotlivých odvětví i z hlediska zemí: CBW člen může nakupovat u každé partnerské společnosti a obdrží dohodnutou částku rabatu.

Mimořádným plusem je i charitativní aktivita všech členů. Část všech nákupních obratů jde přímo na Child & Family Foundation  nebo
Greenfinity, čímž každý člen automaticky poskytuje příspěvek na charitativní projekty. Peníze se používají stejným dílem na národní a mezinárodní projekty, to vše pod jedním mottem: „Zajistit vzdělání, zachovat život“.

Tato angažovanost představuje trvalou a efektivní kombinaci ekonomického úspěchu a sociální odpovědnosti („Corporate SocialResponsibility“).

Uložit odkaz do záložek.